top of page

Data aktualizacji:

17 czerwca 2024

Herky Horse Inh Kwiatkowska

Healthy treats and care for horses

Herky Horse to sklep internetowy specjalizujący się w naturalnych smakołykach i przekąskach dla koni. Oprócz słodyczy dla koni i paszy uzupełniającej, Herky Horse oferuje również wysokiej jakości suplementy i produkty pielęgnacyjne. 

Do popularnych produktów należą:

  •  Gryzaki dla koni firmy Grassland - są to naturalne zabawki do powieszenia w boksie. Zwalczają nudę i równocześnie smakują koniom. Kora pieńka i kwiatowa posypka dostarczają zdrowe składniki odżywcze. W skrócie - pyszne i zdrowe.

  • Naturalne smakołyki dla koni są to zdrowe i chrupiące przysmaki dla koni, wypełnione po brzegi  warzywami i owocami. Nasze smaczki są uwielbiane przez konie i na pewno zaspokoją najbardziej wybredne końskie (i nie tylko) podniebienia. Te pyszne smakołyki są chętnie zjadane przez konie, więc będą świetnym sposobem na nagrodzenie lub przywitanie podopiecznego. Smaczki z łatwością zmieszczą się nawet do kieszeni bryczesów, dlatego zawsze można je mieć pod ręką. Nasze smakołyki są wykonane w 100% z naturalnych, oczyszczonych produktów i nie zawierają sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów. Wyrabiane są ręcznie tradycyjnym, domowym sposobem.

  • Dekorowane smakołyki dla koni - Smakołyki wykonane z naturalnych składników,  ręcznie zdobione w postaci muffinek, pączków czy tortów w kształcie serduszek  Przysmaki sprawdza się idealnie jako niepowtarzalny i pyszny smakołyk dla koni z okazji urodzin, świąt lub innych ważnych wydarzeń. Przysmaki  wykonane z najlepszej jakości składników. Dekoracje smaczków są wykonane ręcznie przy użyciu masy cukrowej barwionej, lukru królewskiego oraz posypek cukrowych. Wszystkie smakołyki pochodzą od polskiej firmy - bardzo cenionej przez końskich konsumentów : Końska cukierenka 

  • Suplementy i kosmetyki dla koni od znanej i lubianej na polskim rynku firmy Over horse -  produkty Over horse wyróżnia wysoka skuteczność, jakość oraz przebadany skład. To właśnie dzięki temu produkty Over horse cieszą się ogromnym zaufaniem oraz świetną renomą zarówno w Polsce jak i na świecie. 


Kontakt

Facebook: Herky Horse

Instagram: @herky_horse

Adres: Grotweg 25, 2543 Lengnau BE

Email: info@herkyhorse.ch

Telefon: +41 78 894 71 60

Strona Internetowa: www.herkyhorse.ch


Interesuje Cię promocja Twojej działalności?
Zapraszamy do kontaktu – Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane bez żadnych opłat! Zwiększ swoją widoczność w internecie.

bottom of page