top of page

Data aktualizacji:

30 czerwca 2024

EMS Trener Personalny Magdalena Jarosz

Wystarczy 20 minut !!

Witajcie!

Chciałbym przedstawić Wam korzyści płynące z treningu EMS, czyli elektrostymulacji mięśni. Dzięki zastosowaniu niskiej częstotliwości prądów, EMS stanowi skuteczną alternatywę dla tradycyjnych form ćwiczeń. Zapraszam do zapoznania się z zaletami tego innowacyjnego podejścia do treningu.

Korzyści z treningu EMS:

  1. Utrata zbędnych kilogramów.

  2. Redukcja obwodów ciała.

  3. Budowanie masy mięśniowej.

  4. Poprawa koordynacji i wydolności.

  5. Redukcja cellulitu.

  6. Eliminacja bólów kręgosłupa.

  7. Przyspieszenie metabolizmu.

  8. Lepsze samopoczucie.

  9. Fit sylwetka w 30 minut.

  10. Trening wszystkich partii mięśni jednocześnie.

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to elektrostymulacja mięśni, która znajduje zastosowanie zarówno w sporcie, jak i fizjoterapii. Niskoczęstotliwościowe prądy mają imponujące działanie i są wykorzystywane w branży fitness jako alternatywa dla tradycyjnego treningu.

Elektrofitness to doskonałe rozwiązanie dla osób z problemami kręgosłupa i stawów. Dzięki systemowi stymulacji mięśniowej za pomocą zewnętrznych impulsów elektrycznych, trening nie obciąża stawów, ponieważ nie używamy ciężarów zewnętrznych. Dodatkowo, sesje EMS zwiększają wydolność i wytrzymałość siłową, a odpowiednio dobrane ćwiczenia i intensywność impulsacji pozwalają na progresywny rozwój. Dzięki dużej intensywności i jednoczesnej pracy wszystkich mięśni, 20-minutowa sesja EMS jest równoważna dwóm godzinom standardowego treningu. Wystarczy jedna sesja treningowa tygodniowo, aby zauważyć spektakularne efekty już po miesiącu stosowania tej formy treningu. Kontakt:

Facebook: Magdalena Jarosz

Adres: Alte Bremgartenstrasse 6, 5443 Niederrohrdorf

Email: jaroszmagdalena85@gmail.com

Interesuje Cię promocja Twojej działalności?
Zapraszamy do kontaktu – Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane bez żadnych opłat! Zwiększ swoją widoczność w internecie.

bottom of page