top of page

Data aktualizacji:

30 czerwca 2024

BLANI RELAX STUDIO

Gdzie MOC dotyku i energii łączy się z WOLNOŚCIĄ i narodzeniem na NOWO

Witaj, Mam na imię Ania i zapraszam Cię do Swojej pięknej przestrzeni relaksu, gdzie przy użyciu różnych metod relaksacyjnych: *Terapia masażem 'Powrót do Łona', *'YONI steaming'-ziołowa ceremonia/nasiadówka, *'Hawajski' masaż 'LOMI LOMI NUI', *'MAS'-Rozbrajanie miednicy i praca z powięziami, *Masaż 'Czterech Żywiołów', *'Praca z Cieniami', *'Theta Healing' wg. Vianna Stibal, *'Rytuały Tybetańskie', *Terapia 'światłem infrared', *Terapia 'Oxy-generator Zen Chi', *Dźwięko-terapia kamertonami będę Ci towarzyszyć w odnalezieniu Twojej drogi do DOMU i DOBROstanu... Jestem certyfikowaną masażystką Hawajskiego masażu w stylu 'LOMI LOMI NUI', która uczyła się pod okiem wspaniałej, empatycznej i utalentowanej nauczycielki Agnieszki Rybak z 'Aga Rybak Bodywork center', Wrocław (link: https://www.agarybak.com/). Jestem certyfikowaną opiekunką ceremonii nasiadówki YONI steaming, pobierając naukę u cudownej Hani i Klary z 'KOBIETA W PEŁNI'- (link: https://kobietawpelni.pl/). Uczestniczka Terapii masażem 'Powrót do Łona' i 'Pracy z Cieniami' pod przewodnictwem Kobiety MOCY Aia June z 'POWRÓT DO ŁONA' (link: https://powrotdolona.com/).

Jestem certyfikowaną kursantką pracy z powięziami i rozbrajaniem miednicy- MAS- metoda Mirosława Kłosa. Jestem certyfikowaną kursantką pracy z energią wg. metody 'Theta Healing' Vianna Stibal (https://mariannabartke.com/). Napisz proszę do mnie, jeśli poczujesz, że to przestrzeń i czas dla Ciebie... W pełnej wdzięczności-Ania z BLANI Relax Studio. Kontakt:

Facebook: BLANI-Relax Studio. WELLbeing Creator. Kreatorka DOBROstanu

Adres: Buchenstrasse 9, 4533 Riedholz

Email: blanirelaxstudio@gmail.com

Interesuje Cię promocja Twojej działalności?
Zapraszamy do kontaktu – Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane bez żadnych opłat! Zwiększ swoją widoczność w internecie.

bottom of page