top of page

Data aktualizacji:

23 czerwca 2024

Bergrestaurant Allmend

Prawdziwe szwajcarskie doświadczenie

Witajcie! Przedstawiamy Bergrestaurant Allmend, kulinarny raj położony na wysokości 1475 metrów nad poziomem morza, tuż obok stacji kolejowej Allmend. Znajdujemy się bezpośrednio na stoku, będąc ostatnim przystankiem przed malowniczą miejscowością Wengen.

Rozkoszuj się esencją szwajcarskiej tradycji, delektując się naszą autentyczną szwajcarską kuchnią, podziwiając jednocześnie zapierające dech w piersiach widoki na słynną dolinę Lauterbrunnen. Jako dumni gospodarze startu slalomu Międzynarodowego Pucharu Świata w Narciarstwie, oferujemy prawdziwe szwajcarskie doświadczenie wśród światowej klasy narciarstwa. Doświadcz idealnego połączenia kulinarnej rozkoszy, naturalnego piękna i sportowych emocji w Bergrestaurant Allmend. Ciesz się widokiem

Nasza restauracja przy stacji Allmend oferuje zapierający dech w piersiach widok na słynną dolinę Lauterbrunnen. Pozwól się oczarować naturalnemu pięknu szwajcarskich Alp i stwórz niezapomniane wspomnienia.

Świętuj z nami

Odwiedź nas na Allmend i doświadcz więcej niż tylko restauracji. To idealne miejsce na bankiety, urodziny, eventy i wesela. Świętuj swoje wyjątkowe chwile wśród piękna szwajcarskich gór. Nasz zespół, piękna szwajcarska sceneria i Bergrestaurant Allmend uczynią Twoje święto niezapomnianym.

Rozkoszuj się jedzeniem

Pozwól się rozpieszczać autentyczną szwajcarską kuchnią na Allmend. Od fondue po raclette, każde danie przygotowywane jest z regionalnych składników. Zapraszamy do Bergrestaurant Allmend – prawdziwego szwajcarskiego doświadczenia. Kontakt:

Strona Internetowa: www.allmend-wengen.com

Facebook: Bergrestaurant Allmend Instagram: @allmend_wengen

Adres: Innere, Allmend 1248B, 3823 Wengen BE

Email: info@allmend-wengen.com

Telefon: (+41) 033 855 45 45

Interesuje Cię promocja Twojej działalności?
Zapraszamy do kontaktu – Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane bez żadnych opłat! Zwiększ swoją widoczność w internecie.

bottom of page