top of page

Data aktualizacji:

30 czerwca 2024

Anastasia Hair Treatment

Zdrowe włosy to piękne włosy! ♥️

Witaj! Jeżeli trafiłaś tutaj to doskonale zdajesz sobie sprawę, że Zachodnia Europa w tym właśnie Polska świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu Beauty. Anastasia Hair Beauty stawia przede wszystkim na zdrowie i kondycję włosów, bo żadna koloryzacja nie będzie wyglądać efektownie na zniszczonych kosmykach. Dlatego też wykonuje serię zabiegów nawilżających i odbudowujących, takich jak sauna ozonowa z użyciem odpowiednio dobranej do potrzeb włosa maski, Force teraphy czyli najsilniejsza regeneracja uzupełniająca ubytki we włosie, jak i zabiegi prostująco-nawilżające w tym keratynowe prostowanie włosów, botoks czy nanoplastię, której efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy. 

Oczywiście wykonuję również koloryzacje zarówno jednotonowe jak i wielotonowe a moim faworytem jest Air Touch, baby highlights, baleyage, pojaśnienia uzyskane metodą shatush, totally blonde, oraz koloryzacje kreatywne. Jeżeli nie jesteś pewna co wybrać, prowadzę darmowe konsultacje zarówno online jak i stacjonarnie. Kolor i strzyżenie zawsze dopasowujemy zarówno do urody, potrzeb jak i osobowości i upodobań klientki. Pełen zakres usług, cennik, zdjęcia prac można zobaczyć na Facebooku lub Instagramie. Kontakt:

Facebook: Anastasia Hair treatment

Instagram: anastasia.hairtreatments

Adres: Mühlegasse 19, 8001 Zürich (podnajmuje stanowisko w salonie AMO COIFFEUR)

Email: info@anastasia-hair.ch

Telefon: +41 79 504 32 55

Whatsapp: +41 79 504 32 55

Interesuje Cię promocja Twojej działalności?
Zapraszamy do kontaktu – Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane bez żadnych opłat! Zwiększ swoją widoczność w internecie.

bottom of page