top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

20 cze 2024

Pracownik na gospodarstwo warzywne

Rol-Job Hliwa

Rekruter:

Miejsce pracy:

Bern

Wynagrodzenie:

2200–2400 CHF netto

Obowiązki:
W zależności od pory roku pracownik będzie wykonywał następujące zadania;
  • Prace na polu oraz w szklarni,
  • Sadzenie i zbiory warzyw,
  • Zwalczanie chwastów.
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Sprawność fizyczna,
  • Samodzielność,
  • Mile widziane referencje.
Oferta:
Wynagrodzenie: 2 200 – 2 400 CHF netto miesięcznie (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
Lokum: Zapewnia pracodawca
Lokalizacja: Berno
Czas pracy: 55 h/tygodniowo
Termin rozpoczęcia zatrudnienia: Od zaraz do 30 listopada

Sposób aplikowania:
Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.
Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!
Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page