top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

8 lip 2024

Opiekunka osób starszych (Zurych)

Rol-Job Hliwa

Rekruter:

Miejsce pracy:

Zurych

Wynagrodzenie:

4850 CHF

Oferta:

Wynagrodzenie: 4 850 CHF brutto / 3 000 CHF netto

Zakwaterowanie: Oddzielne mieszkanie w centrum Zurychu. Pokój jednoosobowy, Internet, oddzielna łazienka

Wyżywienie: Opłacają podopieczni

Lokalizacja: Zurych

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Wymiar czasu pracy: Pełny etat (około 45 h tygodniowo) / 6 dni w tygodniu, czasami kilka dni pod rząd z możliwością dłuższej przerwy

Okres zatrudnienia: Stałe z zamiarem opieki długoterminowej. Przerwa po około 3 miesiącach na wakacje, a następnie wznowienie pracy.

Wymagania:

  • Kobieta, maksymalnie do 60 lat,

  • Dobra znajomość języka niemieckiego, mile także widziana znajomość j. francuskiego i hiszpańskiego,

  • Komunikatywność, zaangażowanie,

  • Osoba chętnie wykonująca obowiązki domowe,

  • Spokojna osobowość, potrafiąca pozostać w tle,

  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

  • Mile widziane referencje.

Zakres obowiązków:

  • Asysta podczas wizyt lekarskich/terapii poza miejscem zamieszkania,

  • Pomoc przy codziennych czynnościach oraz wspólne spędzanie wolnego czasu,

  • Gotowanie, pranie, prasowanie, oraz inne obowiązki domowe,

  • Pomoc i towarzystwo w zajęciach rekreacyjnych.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page