top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

28 cze 2024

Blacharz samochodowy

Rol-Job Hliwa

Rekruter:

Miejsce pracy:

Cała Szwajcaria

Wynagrodzenie:

5.50-6.50 CHF

Oferta:

Wynagrodzenie: Od 5.500 do 6.500 CHF brutto (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia)

Wyżywienie: We własnym zakresie

Lokum: Pracodawca pomaga w znalezieniu

Zatrudnienie: Pełny etat

Okres zatrudnienia: Stałe bądź sezonowe

Lokalizacja: Do wyboru (Wettswil, Berno, Thun, Davos, Schinznach-Bad, Lengwil w Turgowii, Rapperswil-Jona)

Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Dodatkowe informacje:

– Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach zapewnianych przez pracodawcę,
– 5 tygodni urlopu,
– Z góry ustalony model czasu pracy,
– Wyrównanie za nadgodziny,
– Rabat na kupno samochodu.

Ważne: Umowę o pracę otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.

Wymagania:

– Wykształcenie kierunkowe w zawodzie blacharza,
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 (komunikatywna),
– Zaświadczenie o niekaralności,
– Terminowość,
– Staranność w wykonywaniu swojej pracy,
– Ważne prawo jazdy kat. B,
– Mile widziane referencje,
– Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

– Naprawa małych i dużych uszkodzeń,
– Wykonywanie prac blacharskich (np. spawanie, prostowanie, usuwanie wgnieceń, montaż oraz naprawa części),
– Wsparcie przy zamawianiu i montażu części.

Sposób aplikowania:

Prześlij CV (wyłącznie w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem oraz z zamieszczoną w języku niemieckim aktualną klauzulą poufności RODO (do pobrania tutaj). Do CV dołącz referencje oraz świadectwo ukończenia szkoły. Dokumenty aplikacyjne niespełniające tych wymagań nie są rozpatrywane.

Uwaga! Na analizę Twojego CV zostawiamy sobie 48 h. Prosimy o cierpliwość!

Aplikuj wysyłając maila z dokumentami na info@rol-jobhliwa.ch

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page