top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

4 lip 2024

Operator Walca Drogowego

OPUS Personal (SG) AG

Rekruter:

Miejsce pracy:

Cała Szwajcaria

Wynagrodzenie:

38.00-41.00 CHF

Twoje zadania:

  • Obsługa walców drogowych zgodnie ze sztuką i z zachowaniem zasad BHP
  • Utrzymanie maszyn w należytym stanie (konserwacja, kontrola, czyszczenie)
  • Pomoc i wsparcie jako wykwalifikowany robotnik na budowie

Twój profil:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako operator walca przy układaniu nawierzchni
  • Ukończone szkolenie z zakresu obsługi i konserwacji walców lub chęć ich ukończenia
  • ważne prawo jazdy kat. B + własne auto
  • Sumienny sposób pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa BHP
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na autostradach będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie za granicą (w państwach niemiecko-języcznych) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację na budowie - warunek konieczny.

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawe i różnorodne zadania
  • Dobre i nowoczesne warunki zatrudnienia
  • Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju
  • Zmotywowany i kompetentny zespół
  • Dobrą stawkę godzinową + diety

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page