top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

4 lip 2024

Operator Koparki

OPUS Personal (SG) AG

Rekruter:

Miejsce pracy:

Cała Szwajcaria

Wynagrodzenie:

38.00-41.00 CHF

Twoje zadania:

  • Obsługa koparek kołowych do 20t (Takeuchi, Liebherr, Komatsu, Wacker Neuson)
  • Konserwacja maszyn
  • Pomoc w drobnych pracach na budowie

Twój profil:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyn w budownictwie lądowym i drogowym

  • Doświadczenie w pracy na koparce kołowej

  • ważne prawo jazdy kat. "B" + własne auto

  • Prawo jazdy kat. M1 lub M2 ( Szwajcarskie) mile widziane - możliwość wyrobienia później

  • Sumienny sposób pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa BHP

  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na autostradach będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie za granicą (w państwach niemiecko-języcznych) będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. "B" + własne auto

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację na budowie - warunek konieczny.

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawe i różnorodne zadania

  • Dobre i nowoczesne warunki zatrudnienia

  • Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju

  • zmotywowany i kompetentny zespół

  • Dobrą stawkę godzinową + diety

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page