top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

25 cze 2024

Stolarz

GIRARDET CONSULTING AG

Rekruter:

Miejsce pracy:

Cała Szwajcaria

Wynagrodzenie:

5000.00-7000.00 CHF

Opis stanowiska:
  • Malowanie elementów drewnianych
  • Obsługa maszyny do malowania
  • Szlifowanie + tynkowanie elementów drewnianych
  • Polerowanie części o wysokim połysku
  • Po uzgodnieniu Ogólne prace stolarskie
Wymagania:
  • Aby pełnić tę odpowiedzialną funkcję, masz ukończone szkolenie na stolarza EFZ lub EBA. Korzystne jest doświadczenie w dziedzinie lakiernictwa. W przeciwnym razie masz chęć do nauki pracy w lakierni. Samodzielna praca i wysoka świadomość jakości uzupełniają Twój profil.

Oferujemy:

Stawka godzinowa w zależności od wykształcenia i doświadczenia zawodowego 30. 00 - 40. 00 CHF Kanton Baseland okolice Basel

Możliwość zakwaterowania.

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page