top of page

Szukasz pracy? Wyślemy Ci oferty!

Dziękujemy!

Data publikacji:

21 cze 2024

Płytkarz

ADK Sp. z o.o.

Rekruter:

Miejsce pracy:

Cała Szwajcaria

Wynagrodzenie:

35.00-37.00 CHF

Opis stanowiska:
  • ⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA
    ⇒ ZAROBKI: 35-37 CHF/ GODZ. + 16-18CHF DIETY
    ⇒ KONTRAKT NA OKRES: NIEOKREŚLONY
    ⇒ ZAKRES PRACY: UKŁADANIE PŁYTEK NA WSZELKIEGO RODZAJU POWIERZCHNIACH, KAMIEŃ NATURALNY, CERAMIKA, GRANIT, PŁYTKI. WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ.
Wymagania:
  • A) Po ukończeniu szkolenia zawodowego jako glazurnik (m / k / d) z doświadczeniem zawodowym.
    B) Bez kwalifikacji zawodowych + doświadczenia zawodowego.
    Dobra znajomość języka niemieckiego A2/B1
    Zachowanie zorientowane na zespół.
    Elastyczność, niezawodność,
    sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy
    przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, świadectw pracy (bez tłumaczenia), referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez APLIKUJ TERAZ,
    udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 5 lat,
    dyspozycyjność,
    chęć do wyjazdu za granicę,
    posiadanie własnego samochodu,

Oferujemy:
  • Zarobki: 35-37 CHF/ godz. + 16-18CHF diety, wg. taryfy – w zależności od kwalifikacji, przeznaczenia i miejsca pracy
    Uzyskanie wszystkich pozwoleń (pozwolenie na pracę, pozwolenie na pobyt), które są niezbędne do podjęcia pracy w Szwajcarii.
    Szwajcarską umowę o pracę i ubezpieczenie w Szwajcarii w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, na wypadek bezrobocia, emerytalnego i wypadkowego.
    Zakwaterowanie (pensjonat, kwatery prywatne) . Koszty wynoszą od ok. 600, – do ok. 800, – CHF/ miesiąc
    Normalne dni robocze to od poniedziałku do piątku. Nadgodziny będą możliwe po uzgodnieniu.

Kontakt w sprawie ogłoszenia:

Firma:

Aplikacja:

Źródło:

bottom of page