top of page

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

Chcielibyśmy zaoferować szeroki zakres wsparcia dla wszystkich, którzy tego potrzebują.
Rozumiemy, że życie niesie ze sobą różnorodne wyzwania - od formalności po trudności w przygotowaniu ważnych dokumentów.
Dlatego też, jeżeli potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek formalnością, tłumaczeniem, napisaniem dokumentu, przygotowaniem profesjonalnego CV, zachęcamy do skorzystania z naszej formy kontaktowej.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto szuka nie tylko porad, ale i praktycznego wsparcia w najróżniejszych dziedzinach. Wszystkie te usługi świadczymy całkowicie bez opłat.
Tak, dobrze przeczytałeś - nie pobieramy żadnych opłat za udzieloną pomoc. Nasza jedyna "cena", to prośba o polubienie naszej strony na Facebooku. Taki gest będzie dla nas znaczącym wsparciem i pozwoli dotrzeć z naszą ofertą do szerszego grona osób potrzebujących pomocy.
Aby skorzystać z naszego wsparcia, wystarczy wypełnić formularz dostępny w tej sekcji. Prosimy o podanie jak najwięcej informacji na temat Twojego zapytania, co pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i szybciej przygotować odpowiedź.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej grupy na facebooku: Polacy w Szwajcarii - Praca, Ogłoszenia, Informacje, Transport

bottom of page