top of page

Mieszkanie

Publiczna·

Witajcie, Aby wyłączyć powiadomienia e-mailowe o nowych postach, proszę kliknąć trzy kropki na górze strony, wybrać opcje "Ustawienia powiadomień", przejść do zakładki e-mail a następnie odznaczyć "Posty" oraz nacisnąć guzik Zapisz. Tym sposobem nie będziecie dostawać e-maili z każdym nowym postem na grupie. Załączamy również zdjęcie.

pozdrawiamy Zespół PolacySzwajcaria.comPawel Poprawski
Przemek Cygan

szukam mieszkania w lucernie, 3.5 pokoju tak do 1700CHF, ktos cos? prosze o namiar

Pawel Poprawski

Rzuć okiem tutaj: https://www.polacyszwajcaria.com/mieszkanie Są podlinkowane wyszukiwarki do mieszkań, możesz ustalić cenę, miasto itp.

Like

czesc, Mam pytanie o ubezpieczenie kaucji -> sprawdzalam w internecie ze kosztuje to kolo 200 chf rocznie i przy wynajmie mieszkania nie trzeba placic depozytu. Jakie sa minusy tego?

zobacz tutaj : https://www.polacyszwajcaria.com/ubezpieczenie-kaucyjne-najmu-szwajcaria opisalismy wszystko, najwiekszy minus to chyba taki ze to ubezpiecznie to nie jest "Zamiast depozytu", w razie gdy bedziesz musiala oddac pieniadze po wyprowadzce, ubezpieczenie tego nie pokrywa.

Like

Hej, Zwalniam moje mieszkanie w 4310 Rheinfelden (4 pokoje za 1466 chf). https://www.newhome.ch/de/mieten/immobilien/wohnung/wohnung/ort-rheinfelden/4.0-zimmer/detail/5494074?propertyType=2&offerType=2&location=1;1165&skipCount=0&rowCount=20&propertySubtypes=201

Pawel Poprawski
Pawel Poprawski

    O grupie

    Witamy w grupie dotyczącej mieszkań! Tutaj możecie zamieszcz...
    bottom of page